قالب وبلاگ قالب وبلاگ

فروغ فرخ زاد| Forog Farrokhzad
 
کانون هواداران شادروان: فروغ فرخزاد

سلام.خوش آمدید....از همه صفحات وبلاگ دیدن فرمایید.نظر فراموش نشود
 
نوشته شده در تاریخ سه‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1391 توسط Admin

تصاویر دیده نشده از فروغ فرخزاد به بازار آمد + عکس

سینما - فیلم مستند «جام جان» درباره زندگی فروغ فرخزاد، به کارگردانی ناصر صفاریان منتشر و وارد بازار شد.

به گزارش خبرآنلاین، مستند «جام جان» به مدت 46 دقیقه شامل تصویرهایی دیده نشده و صحنه‌هایی از شعر خوانی فروغ فرخ زاد برای نخستین بار و... است. پیش از این دو فیلم «سرد سبز» و «اوج موج» از سه گانه ناصر صفاریان درباره فروغ فرخزاد به بازار آمده بود.

ناصر صفاریان کارگردان مستند «جام جان» درباره انتشار این فیلم گفت: «این فیلم سال‌ها امکان نمایش نداشته تا اینکه پس از مدت‌ها به این نتیجه رسیدم که صحنه‌هایی از فیلم را کوتاه کنم تا فیلم بتواند نمایش داده شود.»
 
طرح جلد دی وی دی جام جان
 
«جام جان» دوازدهمین فیلم مستند صفاریان به عنوان کارگردان یا تهیه کننده است که در قالب دی وی دی در کتاب فروشی‌ها و مراکز فرهنگی عرضه می شود.
 
 چندی پیش نیز نخستین سری مجموعه «هوای تازه» شامل فیلم‌های مستند «گفت‌و‌گو در مه» محمدرضا مقدسیان، «زینت یک روز به خصوص» ابراهیم مختاری، «رودخانه هنوز ماهی دارد» مجتبی میرتهماسب، «شبیه‌خوانی» بهمن کیارستمی، «عکس ناتمام: بهمن جلالی» به کارگردانی عمید راشدی و تورج ربانی به کوشش و سرمایه گذاری او وارد بازار شد.

57246

فیلم مستند "جام جان" وارد بازار عرضه شد

خبرگزاری فارس: فیلم مستند "جام جان" به کارگردانی ناصر صفاریان برای نخستین بار در کشور ساخته و وارد بازار عرضه شد.

خبرگزاری فارس: فیلم مستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران فیلم مستند جام جان به مدت 46 دقیقه شامل تصویرهایی دیده نشده و صحنه‌هایی از شعرخوانی فروغ فرخ‏زاد است.

پیش از این دو فیلم "سرد سبز" و "اوج موج" از سه‏گانه ناصر صفاریان درباره فروغ فرخ‏زاد به بازار آمده بود.

کارگردان مستند جام جان درباره انتشار این فیلم گفت: فیلم مستند جام جان سال‌ها امکان نمایش نداشت.

ناصر صفاریان ادامه داد: تا اینکه پس از مدت‌ها به این نتیجه رسیدیم که صحنه‌هایی از فیلم را کوتاه کنیم تا این اثر از قابلیت پخش برخوردار شود.

به گزارش فارس؛ جام جان دوازدهمین فیلم مستند صفاریان به‌عنوان کارگردان یا تهیه‏کننده است که در قالب دی.وی.دی در کتاب‏فروشی‌ها و مراکز فرهنگی عرضه می‌شود.

چندی پیش نخستین سری مجموعه "هوای تازه" شامل فیلم‌های مستند "گفت‌و‌گو در مه" محمدرضا مقدسیان، "زینت یک روز به خصوص" ابراهیم مختاری، "رودخانه هنوز ماهی دارد" مجتبی میرطهماسب، "شبیه‌خوانی" بهمن کیارستمی، "عکس ناتمام: بهمن جلالی" به کارگردانی عمید راشدی و تورج ربانی به کوشش و سرمایه‏گذاری وی وارد بازار شده بود.تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن اسکین